V Inštitúte krásy Regia Vám ponúkame tieto ošetrenia

Kozmetické ošetrenie je dôležitým krokom na ceste do sveta dlhodobej krásy.

V našom salóne Inštitút krásy Regia Vás čaká hlboký zážitok a starostlivosť, ktorá intenzívne naštartuje prevýchovu pokožky a obnovu jej prirodzených procesov.

Profesionálne Vám pleť zdiagnostikujeme, navrhneme a vykonávame vhodné ošetrenie a pripravíme program domácej starostlivosti.

Pri ošetreniach pleti používame exkluzívnu kozmetiku Institut ESTHEDERM.


NOVINKA 2019:

Nové Excelentné ošetrenie EXCELLAGE Kozmetické ošetrenie Excellage umožňuje bunkám lepšie komunikovať, obnovuje súdržnosť tkanív a hustotu pokožky, posilňuje epidermálnu bariéru a výživu pleti, podporuje žiarivosť a zvyšuje hydratáciu vďaka bunkovej vode. Jedinečné regeneračné, vysoko ukľudňujúce, zhutňujúce a spevňujúce ošetrenie, ktoré pomáha obnoviť životne dôležité bunkové spojenie pokožky. Kombinácia účinných formúl, intenzívnych manuálnych techník a relaxačných rituálov pre viditeľne výsledky už po prvom ošetrení, pokožka je vyživená, hydratovaná a žiarivá.

Trvanie ošetrenia: 90 min


*ZÁKLADNÉ OŠETRENIA*


ČISTENIE OSMOCLEAN:

Unikátna čistiaca technika Institut Esthederm, rešpektujúca ekosystém kože. Pokožka je po ošetrení okysličená, plná energie, čistá a žiarivá.


ČISTENIE S PROPOLISOM:

Dôkladné vyčistenie pleti ako na povrchu, tak aj v hĺbke pokožky. Propolis svojimi unikátnymi účinkami pôsobí na zápalové procesy ako prírodné antibiotikum, ktoré zmierňuje akné, dezinfikuje a pokožku necháva jemnú.


ČISTENIE CITLIVEJ PROBLEMATICKEJ PLETI:

Ponúkame dokonalé vyčistenie pleti aj pre alergikov na propolis. Kombinácia tých najšetrnejších prípravkov na citlivú pleť zaručia dôkladne vyčistenú pokožku pomocou pary a zvolených prípravkov na problematickú pleť. Prípravky vašu pokožku nezaťažia, nechajú ju dýchať a pôsobia protizápalovo.


MASÁŽ, MASKA, KRÉM:

Zastavte sa na chvíľu počas uponáhľaných dní. Doprajte si chvíľu len pre seba a nechajte svoje telo rozmaznávať jemnou masážou, detoxikačnou maskou a krémom, ktoré sú zvolené podľa typu vašej pleti.*Základné prevýchovné ošetrenia*


Exkluzívne manuálne ošetrenia, ktoré obnovujú rovnováhu dehydratovanej, citlivej alebo mastnej pokožky a navracajú jej mladistvý vzhľad.


OŠETRENIE HYDRA:

Doplní dehydratovanej koži vodu, ktorá je nevyhnutná pre jej správne fungovanie a mladistvý vzhľad. Má na pleť okamžitý vyplňujúci účinok.OŠETRENIE SENSI:

Upokojuje citlivú pokožku a neutralizuje mikrozápaly, ktoré spôsobujú jej starnutie.OŠETRENIE PURE:

Ošetruje nedokonalosti, zmatňuje a sťahuje póry.*SEZÓNNE OŠETRENIA*


Pre každé ročné obdobie

Špeciálne ošetrenia prispôsobené problémom pleti v jednotlivých ročných obdobiach.


JARNÉ OŠETRENIE:

Hĺbková detoxikácia, doplnenie energie, obnova žiarlivosti a vitality.


LETNÉ OŠETRENIE:

Prispôsobí pokožku letným horúčavám, prináša osvieženie, doplnenie hydratácie a upokojenie.


JESENNÉ OŠETRENIE:

Napomáha regenerácii pokožky, opravuje ju, obnovuje žiarivosť a zjednocuje odtieň pleti.


ZIMNÉ OŠETRENIE:

Revitalizácia kože, napomáha prekonať únavu a ochraňuje pokožku pred zimou a jej vplyvmi.

 


 *OŠETRENIE INTENSIVE*


Intenzívne ošetrenia, ktoré pôsobia proti vráskam, únave pokožky, nerovnomernému zafarbeniu a povrchovým nedokonalostiam pokožky.


OŠETRENIE INTENSIVE HYALURONIC:

Intenzívne pleť hydratuje a vyhladzuje vrásky spôsobené dehydratáciou.OŠETRENIE INTENSIVE SPIRULINE:

Pôsobí ako životabudič pre unavenú a stresovanú pleť a prináša oživenie a prekonanie únavy.


OŠETRENIE INTENSIVE VITAMINE C:

Zjednocuje odtieň pleti, odstraňuje pigmentové škvrny a pleť rozjasňuje.


OŠETRENIE INTENSIVE PEELING:

Obnovuje žiarivosť pleti, vyhradzuje mikroreliéf a prináša efekt novej kože.
*OMLADZUJÚCE OŠETRENIA*


OŠETRENIE ACTIVE REPAIR:

Pôsobí proti vráskam, obnovuje žiarivosť pleti a detoxikuje. Intenzívne regeneruje unavenú pokožku.

Bonus: Detoxikujúca drenáž, ktorá odstraňuje toxíny, okysličuje pleť a vyhradzuje vrásky.


OŠETRENIE CYCLO SYSTEM:

Komplexné omladzujúce ošetrenie, ktoré regeneruje a obnovuje rovnováhu pokožky po hormonálnych zmenách.

Ošetrenie s rollerom

Ošetrenie bez rollera


OŠETRENIE ESTHE-WHITE:

Rozjasňujúce ošetrenie, ktoré odhaľuje žiarivosť, jas pokožky a minimalizuje pigmentové škvrny.


OMLADZUJÚCE OŠETRENIE OČNÉHO OKOLIA:

Jemná, cielená drenáž, otvárajúca oblasť oka, ktorá odstraňuje tmavé škvrny okolo očí a aj neestetický opuch.  Bonus: Intenzívne liftingové náplaste pre okamžitý omladzujúci účinok.*HYDRA DETOX OŠETRENIE*


Nové hydratačno-detoxikačné ošetrenie, ktoré je súčasťou komplexnej a hydratačnej starostlivosti Institut Esthederm. Toto hodinové ošetrenie pokožku intenzívne hydratuje, detoxikuje a okysličuje. Výsledkom je rozjasnená, svieža a dokonalo hydratovaná pleť.*MASÁŽE*


KLASICKÁ MASÁŽ

RELAXAČNÁ MASÁŽ

MASÁŽ OČNÉHO OKOLIA*LÍČENIE*


DENNÉ LÍČENIE:

Denné líčenie je určené pre denné svetlo. Dôležité dni sú pre vás výnimočné a chcete sa cítiť výnimočne. V našom salóne ponúkame jemný make-up, ktorý nepôsobí dominantne ale pôsobí prijemne a decentne, či už na dôležitú pracovnú schôdzu alebo rodinný obed.


VEČERNÉ LÍČENIE:

Večerné líčenie je vhodné pre umelé osvetlenie, preto treba zvoliť výraznejší make-up, výraznejšie tiene a rúž. Tým, že umelé svetlo pohlcuje sýtosťou farieb, jemné líčenie by v tomto prípade nesplnilo svoje poslanie. Vhodné je dymové líčenie, výraznejšie, žiarivejšie, kontúrovanie a ako čerešnička na torte, rúž.


SVADOBNÉ LÍČENIE:

Každá žena sa chce cítiť dokonalo v svoj deň D. Chce upútať pozornosť a cítiť sa naozaj výnimočne. Jemnosť, elegancia a krása vyjadrujú svadobné líčenie po ktorom túži každá nevesta.


EXTRAVAGANTNÉ LÍČENIE:

Líčenie, v ktorom sa fantázií medze nekladú. Od výrazných liniek, po dlhé mihalnice a žiarivé očné tiene. Každá správna festivalová fanúšička si príde na svoje a pozornosť má určite zaručenú.


SLÁVNOSTNÉ LÍČENIE PRE ŠTUDENTKY:

Stužkové slávnosti, promócie a ďalšie dôležité udalosti vo vašich životoch si treba zdokonaliť už len dokonalým make-upom. Prispôsobujeme sa farbám šiat, očí a doplnkom, aby ste sa v svoj deň cítili naozaj úžasne.Pre informáciu o cene ošetrení, masáží a líčenia prosím volajte na tel. číslo: 0903 899866